Syndyk - oferty sprzedaży

Opis
Dokumenty
Zdjęcia
Dokumenty syndyka
Aktywne: 07-07-2021 - 23-07-2021

Ruchomości wchodzące w skład masy upadłości Art-Bud Mirosław Sadowski w upadłości

Firma:

Sygnatura: VI GUp 43/20

Oferta:

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą Mirosława Sadowskiego pod nazwą „ART-BUD" Mirosław Sadowski w Zarzeczu zaprasza do składania ofert na zakup ruchomości upadłego wchodzących w skład masy upadłości po najwyżej zaoferowanej cenie, nie niższej niż 40% ceny oszacowania. Do ceny doliczony zostanie podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki.

Warunkiem udziału jest złożenie oferty oraz wpłata wadium w wysokości 10% ceny oszacowania na rachunek bankowy masy upadłości: Bank Spółdzielczy w Tworogu nr 05 8466 0002 0010 8139 2000 0001. Oferta powinna zawierać: Imię i nazwisko/nazwę firmy, dokładny adres, numer telefonu, jeżeli oferta jest składana przez pełnomocnika - pełnomocnictwo w oryginale, proponowaną cenę ze wskazaniem, czy jest to cena netto, czy brutto oraz dowód wpłaty wadium. Oferty zakupu należy kierować do Biura Syndyka znajdującego się przy ul. Kamińskiego 1a, 43-300 Bielsko-Biała, w terminie do dnia 23.07.2021r. Szczegółowy wykaz ruchomości dostępny na zapytanie pod adresem poczty elektronicznej kancelaria@syndykslask.pl. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w biurze syndyka i udostępniany będzie zainteresowanym na wniosek. 

 

Sposób składania ofert:

Zmiany w postępowaniu w ofercie:

Kontakt:

Biuro Syndyka ul. Kamińskiego 1a, 43-300 Bielsko-Biała

Dokumenty syndyka
Powrót Licytacja syndyka

Szybki kontakt
Musisz zaznaczyć
Zgadzam się na użycie danych
osobowych do kontaktu

Wyszukaj


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Syndyka, ul. Kamińskiego 1a, 43-300 Bielsko-Biała. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję